אודות

פיוצ'ר סל בע"מ הוקמה בשנת 2006 ומתמחה בייבוא, שיווק, הפצה ושרות למוצרים נלווים לטלפונים סלולאריים. עם מגוון פתרונות מתקדמים לכל מכשירי הסמארטפון והטאבלטים בכללם כיסויים איכותיים, אוזניות ואביזרי סטריאו משלימים, מטענים, סוללות וגאדג'טים מתקדמים.

פיוצ'ר סל הינה הנציגה הרשמית של המותגים המובילים בעולם: ANKER, MONSTER, SOL, VALUE, BPM, KARL LAGERFELD, GUESS, TECH 21

פיוצ'ר סל התחייבה בפני לקוחותיה ושותפיה העסקיים לעשות את המיטב על מנת לשמור ולפתח אינטרסים משותפים תוך כדי שימוש במערכות מידע, ניהול ובקרה מתקדמות.

אנו מאמינים כי כוחנו נמצא בהון האנושי היקר אשר נמצא בשורותינו ודואגים ולשמר ולטפח את יחסי האנוש והקשרים ההדוקים הן עם עובדי החברה והן עם לקוחותיה.

בפיוצ'ר סל תמיד שואפים להכתיב ולהוביל את החדשנות והתעוזה בתחום התקשורת הסלולארית ולחזק את מעמדנו בחלק העליון של הפירמידה. ברוח החברה המתאפיינת בהישגיות,דומיננטיות,יצירתיות ושייכות אנו מקפידים על איכות המוצרים תוך כדי בדיקות קפדניות על טיב כל פריט וכמו כן אישורים ותקנים ממכון התקנים הישראלי, משרד התקשורת ותקנים בינלאומיים. סביבת העבודה בפיוצ'ר סל הינה סביבה ירוקה ואנו שמים דגש רב על מחויבותנו החברתית לשמירה על הסביבה ולפיתוח הקיימות במדינת ישראל.

בין לקוחות החברה נמצאים גופי התקשורת הגדולים ביותר בענף הסלולאר בארץ ובכללם רשתות סלולר ורשתות קמעונאיות.

פיוצ'ר סל מייבאת מגוון מוצרים לעולם העסקי B2B, כגון אוזניות, מצלמות  ומערכות ראש למוקדי שירות Call Center ורמקולים לחדרי ישיבות.

בנוסף, אנו עוסקים באיתור, רכישה וייבוא של קווי מוצרים איכותיים למותגים פרטיים ומתנות לוועדים.

 

כתובת: דוד פנקס 4, ראשון לציון

כתובת: שמעוני דוד 42, חדרה

טלפון משרד: 03-9413032

וואטסאפ : 054-8200239

 

אודות